nr 1583 7109
Leksak
Brandbil, märkt Julen 1935. Längd: 38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
500 kr |
Såld: |
200 kr |
måndag 4 december 2023 kl 18:21:49
Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
150 kr